INNE  >  Praca

Poszukujemy osób zainteresowanych dorywczą, dodatkową pracą polegającą na odnotowywaniu cen niektórych towarów (i innych faktów) na terenie hurtowni typu cash & carry oraz w sklepach i supermarketach.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: estymator [małpa] estymator.com.pl

W temacie e-maila proszę wpisać miasto w jakim Pan/i mieszka. Jeśli mieszka Pan/i w małym mieście lub na wsi prosimy też podać (w nawiasach) nazwę najbliższego, dużego miasta (którego liczba mieszkańców jest większa od 100 tys.).

W tekście e-maila proszę podać imię i nazwisko oraz telefon komórkowy.

Wynagrodzenie za pracę ma charakter akordowy: płacimy za wykonanie konkretnej pracy z góry określoną kwotę. Przeciętnie szybko pracujące dla nas osoby zarabiają około 20 zł za godzinę (na rękę). Wynagrodzenie przekazujemy drogą elektroniczną wprost na konto bankowe w terminie około dwóch tygodni od momentu wykonania pracy, której ono dotyczy. 

Szczególnie pilnie poszukujemy osób, które są:

klientami hurtowni typu cash & carry
czyli takich jak na przykład:
Eurocash, Tradis, Selgros, Makro, Bać-pol, Jot-Ł, Alti, itp

Klientami, czyli osobami, które często dokonują zakupów w takich hurtowniach. W e-mailu ze zgłoszeniem prosimy o podanie nazw hurtowni, w których dokonuje Pan/i zakupów oraz tego jak często je Pan/i odwiedza.

Podane powyżej nazwy hurtowni mają jedynie charakter przykładowy, ilustracyjny. Informacja powyższa nie oznacza, że firma Estymator w jakikolwiek sposób współpracuje z firmami, które są właścicielami tych hurtowni. Nie oznacza ona w szczególności tego, że oferujemy jakąkolwiek pracę wykonywaną na rzecz tych firm lub też prowadzimy rekrutację pracowników z upoważnienia tych firm.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami proponując podjęcie konkretnej pracy.

 

dobre, darmowe e-booki: